PSG-Real Madrid, dalin formacionet zyrtare

Sonte me fillim prej orës 21:00 në “Parc des Princes” do të luhet ndeshja e zjarrtë në kuadër të 1/16-të në Champions League në mes të Paris Saint Germain dhe Real Madrid.

Dy trajnerët Thomas Tuchel dhe Carlo Ancelotti, i kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilat do të startojnë në këtë përballje drithëruese.

Për PSG do të startojnë Kylian Mbappe dhe Lionel Messi.

E në krye të sulmit për mysafirët nga Madridi do të jetë Karim Benzema.

 

Lajmet PSG-Real Madrid, dalin formacionet zyrtare >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!