Shën Valentini i Blerona Zeqirit

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfoluara të showbizit shqiptar.

Ajo vitin e kaluar ka pranuar se është në një lidhje dashurie, por ende po e mbanë të fshehur se kush është personi që i mori zemrën.

Dje ishte dita e të dashuruarve dhe këtë vit Bleronën kjo festë e ka gjetur të përmbushur me dashuri.

Për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Blerona ka treguar se mbrëmë këtë festë e ka kaluar në një darkë romantike, teka ka pranuar edhe një buqetë të madhe me lule.

“S’ka ndjenjë më të madhe se me u dashtë. Çdo dite, jo veç sot”, ka shkruar Blerona në Instagram.

Blerona Zeqiri është  moderatore e emisionit “1 Kafe prej Shpisë” që transmetohet në Rahovci.info./21Media 

Lajmet Shën Valentini i Blerona Zeqirit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!