Albina Kelmendi pranon se i është nënshtruar kësaj ndërhyrje estetike

Këngëtarja Albina Kelmendi e njohur për zërin unik dhe këngët e shumta të cilat i ka publikuar, së fundmi ka qenë në media rozë për lidhjen e saj me Valon Vataj.

Por, në një përgjigje për ndjekësit në Instagram, ajo ka zbuluar edhe diçka tjetër.

“Sa operacione ke bërë”, është pyetur Albina.

Ndërkaq, pa hezitim këngëtarja ka pranuar se i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjike në hundë.

“Veq hunden e kom bo, se qaq kom pas nevoje”, ka shkruar tutje ajo.

Tutje, ajo ka njoftuar se së shpejti do të publikohet projekti i ri muzikor,

“Pa mu” është e fundit nga Albina./21Media

Lajmet Albina Kelmendi pranon se i është nënshtruar kësaj ndërhyrje estetike >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!