Mahmut Ferati publikoi Kolazh të Këngëve Patriotike

Këngëtari Mahmut Ferati sonte publikoi një Kolazh të Këngëve Patriotike.

Artisti këtë kolazh e publikoi për nderë të festës së Pavarësisë së Kosovës, shkruan Rahovci.info.tv

“Sonte do të jetë Premierë në kanalin tim zyrtar në Youtube ‘MahmutFerati’ një Kolazh Këngësh Patriotike të kënduara nga unë – ndër vite!”, shkroi artiti në Facebook.

Ndryshe, kënga paraprake e Mahmut Feratit ishte “Kujtoje”. Kënga është publikuar më 12 shkurt dhe deri tani ka arritur mbi 49 mijë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Mahmut Ferati publikoi Kolazh të Këngëve Patriotike >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!