MBPZhR-ja prezantoi programet mbështetëse të vitit 2022 para Drejtorëve Komunal për Bujqësi

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural ka organizuar sot një punëtori me Drejtorët e Drejtorive Komunale për Bujqësi në nivel vendi, para të cilëve përfaqësuesit e departamenteve përkatëse të MBPZhR-së kanë prezantuar masat mbështetëse në kuadër draft-programeve për sektorin e bujqësisë për vitin 2022, duke përfshirë këtu Programin e Pagesave Dirkete, Programin për Zhvillim Rural…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!