Nora Istrefi dimrin e bënë verë

Gjithmonë shfaqet tërheqëse dhe e bukur, për çka rrëmben vëmendjen e të gjithëve. Bëhet fjalë për Nora Istrefin që ditët e ftohta të dimrit po i kalon në Australi.

Nga atje këngëtarja e njohur po publikon vazhdimisht fotografi të ndryshme, në njëren prej tyre Nora shfaqet në bikini. Në këtë imazh vërehen linjat përfekte trupore.

Kujtojmë se “Ay Caramba” mbetet projekti i fundit muzikor nga Nora në bashkëpunim me artisten Melinda Ademi dhe reperin Gjiko. Kjo këngë e publikuar verën e vitit të kaluar deri tani në YouTube ka mbledhur mbi 18 milionë klikime./21Media

Lajmet Nora Istrefi dimrin e bënë verë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!