Haradinaj: Urime Pavarësinë e Kosovës çlirimtarëve që mbahen në Hagë

Haradinaj është shprehur i bindur në pastërtinë e luftës dhe në pafajësinë që ai thotë se shumë shpejtë do ta vërtetojë drejtësia, shkruan Rahoveci INFO.

Postimi i plotë i Haradinajt në Facebook:

Në mungesë të padrejtë, urime Pavarësinë e Kosovës çlirimtarëve që mbahen në Hagë.

I bindur në pastërtinë e luftës tonë çlirimtare dhe në pafajësinë tuaj që besoj që shpejt do e vërtetojë drejtësia. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!