Ekipi olimpik i Kosovës kthehet sonte në Kosovë

Ekipi olimpik i Kosovës që përfaqësoi vendin në Lojërat Olimpike Dimërore ‘Pekini 2022’, kthehet sonte në Kosovë.

Ekipi përbëhet nga skitarët: Albin Tahiri e Kiana Kryeziu, trajneri Agim Pupovci dhe shefi i misionit, Bujar Turjaka.

“Arritja e ekipit në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari” bëhet në ora 19:30 me linjën përmes Stambollit”, thuhet tutje në njoftim. /Rahoveci info/

ETC e rregullt

Lajmet Ekipi olimpik i Kosovës kthehet sonte në Kosovë >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!