Kurti: Teksa gëzohemi e festojmë, kjo duhet bërë në mënyrë të kushtëzuar

Në një intervistë në RTK, Kurti ka thënë se megjithatë nuk janë realizuar ëndrrat e rinisë, shkruan Rahoveci INFO.

Ai thotë se teksa mund të gëzohemi, kjo duhet të bëhet në mënyrë të kushtëzuar.

“Nuk është ende ëndrra e realizuar e rinisë tonë. Teksa mund të gëzohemi dhe festojmë për atë se ku jemi, kjo duhet të bëhet në mënyrë të kushtëzuar”, tha Kurti. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!