Për videoklipin e këngës ”Sekret”, duhet ta presim marsin

Këngëtarja, Ronela Hajati do ta përfaqësojë Shqipërinë në ”Eurovision 2022”.

Ronela tashmë e ka kënduar këngën sekret, mirëpo ekziston edhe një sekret i cili do të zbulohet në muajin mars.

Kështu ka bërë të ditur Ronela përmes një postimi në ”Instagram”, teksa ka treguar se është duke punuar për videoklipin e kësaj kënge.

Artistja ka publikuar edhe disa pamje se si do të duket në njërën pjesë të videoklipit.

”Eurovision 2022” do të zhvillohet në ”Pala Olimpico Arena”, në Torino, më datë 10, 12 dhe 14 maj. Shqipëria do të prezantohet me këngën ”Sekret” nga Ronela Hajati.

Ndërkaq, projekti paraprak nga Ronela është ”Gips”, të cilin e ka sjellur në bashkëpunim me Mato Lale./21Media

Lajmet Për videoklipin e këngës ”Sekret”, duhet ta presim marsin >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!