Publikohet ‘Hana”, nga Fifi, DJ Dagz dhe DJ PM

Pas suksesit të këngës ”Diell” Filloreta Raçi ka punuar edhe për një projekt të ri.

Ajo së bashku me DJ Dagz dhe DJ PM  kanë sjellur projektin e ri të titulluar ”Hana”.

Kënga është finalizuar me videoklip dhe është realizuar nga Fatjon Miftari.

Projekti paraprak nga Fifi është ”Diell”, tekstin e së cilës e kishte shkruar sa ishte në shtëpinë e BBV./21Media

Lajmet Publikohet ‘Hana”, nga Fifi, DJ Dagz dhe DJ PM >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!