Albina Kelmendi ka gati një këngë të re

 

Këngëtarja Albina Kelmendi ka dhënë një lajm të mirë për fansat e muzikës së saj.

Ajo ka finalizuar një këngë të re që do të shoqërohet me videoklip.

“Së shpejti kënga e re…”, ka shkruar këngëtarja në Instagram, krahas fotografive të shkrepura gjatë xhirimeve të videoklipit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albina KELMENDI (@kelmendialbina)

“Pa mu”, mbetet projekti i fundit muzikor nga Albina Kelmendi. Kënga është publikuar më 16 dhjetor të vitit të kaluar dhe deri tani ka arritur mbi 900 mijë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Albina Kelmendi ka gati një këngë të re >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!