Anxhela Peristeri e ka gati këngën e re

Këngëtarja Anxhela Peristeri e ka gati projektin e saj më të ri muzikor.

Artistja përmes një postimi në ”Instagram”, ka treguar se kënga e re mban emrin ”Lajkat”, dhe do të publikohet nesër.

Kënga është finalizuar me videoklip dhe këngëtarja ka ndarë pamje nga xhirimet.

Ndërkaq, projekti paraprak nga Anxhela është ”Me ty dehem”, të cilën e ka publikuar më 5 shkurt./21Media

Lajmet Anxhela Peristeri e ka gati këngën e re >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!