Grenell: Pse një “punonjës” e thërret Kurtin në telefon dhe jo presidenti? Kosova meriton më shumë respekt

Grenell me anë të një postimi në Twitter ka pyetur se pse një “punonjës” thërret një lider shteti, dhe pse ai që thërret nuk është sekretari apo këshilltari për siguri nacionale, apo edhe vet presidenti Biden, shkruan Rahoveci INFO.

Sipas tij, “Kosova meriton më shumë respekt”.

“Pse një punonjës po thërret një kryetar shteti? Pse nuk po e thërret Kurtin sekretari i shtetit, Këshilltari për Siguri Nacionale apo Presidenti? Kosova meriton më shumë respekt”, ka shkruajtur Grenell. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!