Ja kur do të publikohet projekti i ri nga Fifi, DJ Dagz dhe DJ PM

Pas suksesit të këngës ”Diell” Filloreta Raçi ka punuar edhe për një projekt të ri.

Ashtu siç bëhet e ditur nga artistja, kënga e re do të titullohet ”Hana”, dhe artistja ia ka kushtuar një personi shumë të dashur për të.

Gjithashtu këtë projekt muzikor Fifi po e sjellë në bashkëpunim me DJ Dagz dhe DJ PM.

Fifi ditën e publikimit nuk e ka bërë të ditur vetëm se e ka treguar se kënga do të publikohet në orën 15:00.

Projekti i fundit nga Fifi është ”Diell”, tekstin e së cilës e kishte shkruar sa ishte në shtëpinë e BBV./21Media

Lajmet Ja kur do të publikohet projekti i ri nga Fifi, DJ Dagz dhe DJ PM >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!