Martohet reperja Gjira Kajtazi

 

Reperja kosovare Gjira Kajtazi është martuar sot me partnerin e saj prej vitesh dhe babain e dy fëmijëve të saj.

“Më shumë se falënderuese… 18.02.2022”, ka shkruar Gjira krahas fotografive që ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Gjira shihet e veshur me vello, përkrah bashkëshortit dhe dy fëmijëve të tyre.

Fotografitë kanë marrë pëlqime dhe komente të shumta urimi për çiftin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi)

“Nuse”, ka shkruar Gjira krahas disa fotografive tjera që ka ndarë në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi)

Lajmet Martohet reperja Gjira Kajtazi >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!