Publikohet kënga “Urime Ditëlindja Nanë” nga Shyhrete Behluli, Engji dhe Bekim Zogaj

 

Nënë e bijë, Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu, kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me këngëtarin Bekim Zogaj.

“Urime Ditëlindja Nanë”, titullohet kënga e cila vjen e shoqëruar me videoklip.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë Valon Biba, ndërsa orkestrimin Ardian Kastrati. Për videoklipin është përkujdesur produksoni “Smartmotion Films”.

“Ah moj nanë sa shumë të dua, më mungon, nga largësia zemra të uron”, është një pjesë e tekstit të këngës “Urime Ditëlindja Nanë”./21Media

Lajmet Publikohet kënga “Urime Ditëlindja Nanë” nga Shyhrete Behluli, Engji dhe Bekim Zogaj >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!