Shyhrete Behluli dhe Engji po vijnë në një tjetër bashkëpunim

Këngëtarja, Engjëllusha Salihu së shpejti do të sjellë një projekt të ri muzikor.

”Urime ditelindja nane”, titullohet kënga e re e cila duket se është realizuar me videoklip.

Ashtu siç ka bërë të ditur artistja, projekti i ri do të publikohet më 19 shkurt.

Ky projekt i ri nga Engji do të vijë në bashkëpunim me nënën e saj dhe me artistin, Bekim Zogaj.

Ndërkaq, projekti i fundit nga artistja është ”Djali i mahalles”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me Shyhrete Behlulin./21Media

Lajmet Shyhrete Behluli dhe Engji po vijnë në një tjetër bashkëpunim >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!