Momenti shokues kur helikopteri rrëzohet në plazh, dy të plagosur

Momenti kur një helikopter është rrëzuar në ujë, shumë pranë bregut, është kapur në kamera. Ngjarja ka ndodhur në Majemi, ditën e shtunë.

Videoja e shpërndarë nga policia vendase tregon se si helikopteri humbet lartësi shumë shpejt dhe rrëzohet në oqean, shumë pranë qindra pushuesve.

Fatmirësisht, nga ky aksident i frikshëm nuk pati viktima. Dy persona, të cilët ndodheshin në helikopter, u dërguan në spital.

Ende nuk ka të dhëna mbi arsyet e rrëzimit të helikopterit.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!