Çfarë i ka humbur Yll Limanit në Aeroport?

Këngëtari, Yll Limani krahas veprimtarisë muzikore që e zhvillon në Kosovë ai kohë pas kohe udhëton në vende të ndryshme qoftë për koncerte ose thjeshtë për vizitë.

Ai së fundmi ka bërë të ditur se në aeroport i kanë humbur një palë syze të diellit, ku edhe ka postuar dy fotografi, me syze dhe pa syze.

”Veq thash t’ju kallxoj që m’kan hup n’aeroport syzat e para qe me rrishin mire”, ka shkruar Ylli krahas fotografive.

Megjithatë kujtojmë që Ylli dy muaj më parë, ka publikuar albumin e tij të titulluar ”Lshoja zanin”, ku në vete përmban ndisa këngë tjera të cilat janë pëlqyer mjaftë shumë nga të gjithë adhuruesit e muzikës së tij./21Media

Lajmet Çfarë i ka humbur Yll Limanit në Aeroport? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!