“Hana” e Fifit, DJ PM&Dagz renditet e 27-ta në botë

Artistët shqiptar, Filloreta Raçi – Fifi, DJ PM&Dagz sollën bashkëpunimin e tyre “Hana” pak ditë më parë.

Me t’u lansuar ky projekt u bë ndër më të dëgjuarit dhe në dy ditë arriti një milion shikime në Youtube.

Ndërkaq, Fifi ka publikuar disa statistika në Instagram, ku shfaqet “Hana” e 27-ta në listën e këngëve më të dëgjuara në botë.

Ky pa dyshim është një sukses për të tre artistët.

Së fundmi, të tre ishin pjesë e BBV dhe të tre u eliminuan gjatë rrugëtimit për në finale e madhe./21Media

Lajmet “Hana” e Fifit, DJ PM&Dagz renditet e 27-ta në botë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!