Komuna e Rahovecit hap konkurs për 4 vende të lira pune në programin fillor në arsim

Komuna e Rahovecit hap konkurs për plotësimin e 4 vendeve të lira të punës me kuadër profesional të arsimit, për vitin shkollor 2021/2022:

Mësimëdhënës/e për Programin Fillor, në SHFMU-të e Komunës së Rahovecit.

Konkursi është i hapur për 15 ditë kalendarike, prej 21.02.2022 deri 07.03.2022

Kushtet për konkurim si dhe detajet e tjera i gjeni duke klikuar KËTU.

Ngritet aktakuzë për korrupsion ndaj ish-drejtorit të Shëndetësisë në Rahovec, Samir Mustafa

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!