Konjufca pret sot në takim ambasadoren e Finlandës

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media.

Pjesë e takimit pritet të jetë edhe i ngarkuar me punë, Johan Schalin, përcjell Rahoveci INFO

Njoftimi i plotë:
Agjenda e kryetarit të Kuvendit, Glauk Konjufca, për SOT, 21 shkurt 2022

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, pret në takim ambasadoren e Finlandes, Pia Stjernvall dhe të Ngarkuarin me Punë, Johan Schalin.

Koha: 11:00

Vendi: Kabineti i kryetarit

Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit!​ /Rahoveci INFO/

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!