Olluri ironizon me Kurtin e Osmanin për vizitën në Munih, përmend edhe RTK-në

Ai ka postuar një komunikatë të takimeve të tyre që mban titullin “Osmani në Mynih, takime me figura të rëndësishme ndërkombëtare”, the ka thënë se kështu ka dëshirë pushteti i Kurtit dhe Osmanit t’i shohë mediat, shkruan Rahoveci INFO.

“E sakatuan RTK-në. E ngulfatën. Nëse nuk bijnë në moderator të mirë, këta kanë me i nis me i dhanë edhe lajmet vetë. Pos teksteve që po i shkruajnë”, ka shkruar Olluri.

Ky është postimi i tij:

Takime me figura te rendesishme nderkombetare 🤷‍♂️🤣🙈
Qe qysh ka qejf pushteti Albin-Vjose me i pa te gjitha mediat ne Kosove.
E sakatuan RTK-ne. E ngulfaten. Nese nuk bijne ne moderator te mire, keta kane me i nis me i dhane edhe lajmet vete. Pos teksteve qe po i shkruajne.
Vendimi i partise: S’po na pelqen toni i zanit diçka. I asnje moderatori. Po i grahim vete ma mire. /Rahoveci INFO/ 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!