Dëgjoni një sekuencë të shkurtër nga kënga e re e Rinës

Artistja, Rina Balaj ka paralajmëruar fansat se do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Ajo përmes një postimi në ”Instagram”, ka treguar se kënga e re do të publikohet së shpejti dhe titullohet ”Demon”.

Rina ka ndarë një sekuencë të shkurtër të këngës për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

Ndërkaq, projekti i fundit muzikor nga Rina është ”Sativa”, të cilën e ka publikuar më 20 janar të këtij viti./21Media

Lajmet Dëgjoni një sekuencë të shkurtër nga kënga e re e Rinës >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!