Diçka e re nga Getinjo

 

Reperi Getinjo ka dhënë një lajm të mirë për fansat e muzikës së tij.

Ai ka finalizuar një këngë të re që pritet shumë shpejt të publikohet.

Në llogarinë e tij në Instagram, reperi ka zbuluar se kënga e re titullohet “Njejt” dhe ka ndarë me ndjekësit pak nga kjo këngë e re.

“Së shpejti…’Njejt’”, ka shkruar Getinjo krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by I AM JIMMY AND JIMMY IS OK 😎 (@getinjo)

“Real” mbetet projekti i fundit muzikor nga Getinjo. Kënga është publikuar më 1 dhjetor të vitit të kaluar dhe deri tani ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media

Lajmet Diçka e re nga Getinjo >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!