Genta publikon fotografinë e parë me fëmijët

Epitetin nënë për herë të parë këngëtarja e dashur për publikun Genta Ismajli e mori muajin e kaluar.

Genta dhe partneri i saj turk, Huseyin Usta u bekuan me binjakë, një djalë dhe një vajzë, për të cilët zgjodhën emrat Icon dhe Ivy Blue.

Genta sot ka publikuar fotografinë e parë me fëmijët, në të cilën shfaqet mjaft e lumtur, shkruan Rahovci.info.tv

Genta dhe partneri i saj turk, Huseyin Usta, tashmë kanë hapur edhe një llogari në Instagram për fëmijët e tyre./21Media 

Lajmet Genta publikon fotografinë e parë me fëmijët >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!