Ja nga frymëzohet Vullnet Ibraimi për të shkruar këngët e tij

Artisti, Vullnet Ibraimi ka sot i ftuar në ”Bon Bon”, dhe ka folur rreth projektit të tij të fundit.

Mirëpo ka treguar se gjithçka rreth këngëve të tij i realizon i vetëm pa ndihmën e askujt dhe ky veprim i tij ka një arsye.

Tutje ai ka folur edhe për planet në të ardhmen.

E gjithë ajo veprimtari muzikore sigurisht që ka një muzë frymëzimi dhe Ibraimi në Rahovci.info e ka treguar atë./21Media

Lajmet Ja nga frymëzohet Vullnet Ibraimi për të shkruar këngët e tij >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!