Vera Ora me çifteli në dorë ka një kërkesë për të gjithë

Nëna e Rita Orës, Vera Ora ka bërë apel për kujdes ndaj shëndetit mendor. Këtë apel ajo e ka bërë në një mënyrë më ndryshe se herat tjera,

Me çifteli në dorë dhe në gjuhën shqipe ajo ka thënë “shëndetin mendor mos e anashkaloni është e vetmja mënyrë që të përparojmë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Ora (@veraora)

 Kujtojmë se, Vera Ora  punon si psikiatre në NHS (Shërbimi i Shëndetit Kombëtar në MB). Vera vitin 2020 u thirr për të punuar në vijën e parë të frontit gjatë shpërthimit të pandemisë koronavirus./21Media 

Lajmet Vera Ora me çifteli në dorë ka një kërkesë për të gjithë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!