Edona Llalloshi shfaqet e lumtur pranë familjes

Sot këngëtarja e njohur, Edona Llalloshi feston ditëlindjen e 6-të të djalit, për të cilin ajo në mëngjes ka bërë një dedikim të veçantë.

Për këtë ditë të veçantë nuk ka munguar edhe organizimi i një feste. Edona nga kjo festë në Instagram ka publikuar disa pamje ku shfaqet e lumtur pranë bashkëshortit dhe dy fëmijëve.

“Për qejfin e Nur-it”, ka shkruar Edona poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

Edona Llalloshi ka dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, Doa-n dhe Nur-in./21Media

Lajmet Edona Llalloshi shfaqet e lumtur pranë familjes >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!