Ja kur publikohet kënga që Elvana dhe Bardhi e sjellin në bashkëpunim

Artistja, Elvana Gjata dhe reperi Bardhi i kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor.

Ka qenë Elvana ajo e cila e ka bërë të ditur lajmin përmes ”Instagrami”-it.

Kënga do të titullohet ”EX” dhe do të publikohet të enjten.

“EX” e enjte 23:59”, ka shkruar Elavana krahas videos së publikuar.

 

Projekti i fundit nga Elvana është ”Ska”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me Mozzik. Ndërsa e fundit nga Bardhi është ”Engjëlli im”./21Media

Lajmet Ja kur publikohet kënga që Elvana dhe Bardhi e sjellin në bashkëpunim >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!