Konjufca: S’ka më tolerancë për ata që janë të papërgjegjshëm

Kjo ka ardhur për shkakun se seanca parlamantare e sotme është vonuar 20 minuta duke I pritur deputetët, përcjell Rahoveci INFO

Për këtë Konjufca ka thënë se: “Deputetët e papërgjegjshëm i pritëm boll, s’do të ketë tolerancë ndaj tyre”.

Ai shtoi: s’ka më tolerancë për ata që nuk e dinë për çfarë e kanë bërë betimin dhe për çka janë deputetë të Republikës së Kosovës”. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!