Kosova dhe Serbia gati të arrijnë marrëveshje për disa çështje

Ai këto deklarime i ka bërë nëpërmjet llogarisë zyrtare të tij në ‘Twitter’, duke thënë se “hapi i fundit është më i vështiri”, shkruan Rahoveci INFO.

“Pas 11 orësh negociata intensifikuese dje, ne jemi afër arritjes së një marrëveshjeje në disa dokumente. Por, si çdoherë, hapi i fundit është më i vështiri. Puna vazhdon”, ka shkruar Lajçak.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!