Leonora uron Ganimete Musliun për ditëlindje: Të uroj lumturinë e botës mike e shtrenjtë

Sot deputetja nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu feston ditëlindjen.

Leonora Jakupi i ka uruar Musliut ditëlindjen përmes Instagramit, duke postuar një video me deputeten, ngjitur me një mbishkrim.

“Do doja shumë që njerëzit ta njihnin “Ganen” përtej politikës.. ta njihnin zemrën e bardhë, ndjeshmërinë dhe shpirtin human të Gones tonë”, ka shkruar Leonora në Instagram.

Ndryshe, pak ditë më parë, Jakupi publikoi këngën “Komandat” për të cilën reagoi edhe deputetja Musliu, ku tha se kjo këngë ka shkaktuar “tërmet” në Serbi./21Media

Lajmet Leonora uron Ganimete Musliun për ditëlindje: Të uroj lumturinë e botës mike e shtrenjtë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!