Faton Peci priti në takim përfaqësuesit e Shoqatave Bujqësore

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka takuar sot përfaqësuesit e Shoqatave Bujqësore të Kosovës, me të cilët ka diskutuar më hollësisht për të gjitha masat mbështetëse në kuadër të Programit të Pagesave Direkte dhe Programit të Zhvillimit Rural për vitin 2022. Ministri Faton Peci, i njoftoi ata me ecurinë e fazave të hartimit të këtyre programeve…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!