Festë në familjen e Medës

Në familjen e këngëtarit të njohur, Meda sot ka arsye për festë. Kjo ditë është e veçantë për Medën pasi që vajza e tij feston ditëlindjen.

Kjo u bë e ditur nga bashkshortja e Medës, Luljeta e cila në Instagram ka uruar vajzën me fjalët më të mira.

Urime ditlindjen princesha e mamit, ti je bota ime”, ka shkruar Lulejta poshtë videos së publikuar në Instagram.

Meda ka vite që është i martuar me Lulejten. Dashuria e tyre është bekuar me katër fëmijë, tre djemë dhe një vajzë./21Media

Lajmet Festë në familjen e Medës >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!