Gili marton djalin, pamje nga ceremonia

Dje(22 shkurt) djali i këngëtares Gili, Roberti kurorëzoi dashurinë e tij me martesë, me tashmë bashkëshorten, Herolindën.

Gili mes fjalësh të veçanta e uroi të birin.

“Urime martesa, trashëgofshi”, ka shkruar Gili në Instagram. Ajo tutje ka treguar se djali i tij dhe nusja dashurinë me martesë e kanë kurorëzuar sot që shënon një datë e veçatë, 22.02.2022.

Gjithashtu, në Instagram këngëtarja ka publikuar fotografi nga ceremonia e veçantë e martesës së Robertit me Herolindën.

Kujtojmë se, Gili dhe Iliri janë të martuar tash e disa vite. Dyshja e njohur janë prindër të dy djemve./21Media

Lajmet Gili marton djalin, pamje nga ceremonia >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!