“Haram” publikohet nga Adelina Berisha

Adelina Berisha ashtu siç ka paralajmëruar ditë më parë sot ka publikuar këngën e re.

“Haram” titullohet kënga e re e Adelinës, të cilën e ka publikuar edhe me videoklip ku shfaqet joshëse dhe e bukur si gjithmonë.

Kujtojmë që më 13 mars të vitit të kaluar Adelina Berisha solli këngën ”Valla” e cila deri më tani ka mbledhur mbi një milion shikime në Youtube./21Media

Lajmet “Haram” publikohet nga Adelina Berisha >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!