MC Kresha bëhet baba për herë të dytë

Reperi MC Kresha është bërë baba për herë të dytë.

Lajmi u bë i ditur nga babai i Erzinës, bashkëshortës së reperit.

“Iza duke pritë vëllain, Din”, kishte shkruar Ximi Shehu më parë në Facebook.

Me t’u njoftuar për ardhjen në jetë të Dinit, ai ripostoi në Facebook gëzimin për anëtarin e ri të familjes.

“Sonte Zoti na bekoi me nipin, Din”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që, MC Kresha dhe Erzina janë prindër të së ëmblës, Iza./21Media

Lajmet MC Kresha bëhet baba për herë të dytë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!