Dafina dhe Kida në bashkëpunim!

 

Dy këngëtarja e njohura, Dafina Zeqiri dhe Orhidea Latifi-Kida siç duket kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Kjo u kuptua me videon që kanë publikuar në Instagram, ku shihen duke vallëzuar bashkë, afër një studio muzikore.

Është përfolur shumë shpesh një bashkëpunim mes tyre, mirëpo si duket tashmë ka ardhur koha.

Të shumta kanë qenë komentet e fansave që mezi presin bashkëpunimin nga këngëtaret./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

 

Lajmet Dafina dhe Kida në bashkëpunim! >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!