Gili ndanë imazhe të reja nga martesa e djalit

Tri ditë më parë, djali i këngëtarës, Gili është martuar.

Roberti e kurorëzoi dashurinë e tij me martesë, me Herolinën.

Ndryshe nga fëmijët e këngëtarëve të tjerë Roberti dhe Herolina, janë martuar në një ambient mjaftë luksoz në Maldive.

Ndërsa tani, Gili ka ndarë edhe disa imazhe të reja nga martesa e tyre atje.

Ndërkaq, Gili është e martuar me Ilirin dhe së bashku kanë dy djemë./21Media

Lajmet Gili ndanë imazhe të reja nga martesa e djalit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!