Mimoza Shkodra shijon pushimet në Maldive

 

Këngëtarja Mimoza Shkodra i ka dhënë vetes disa ditë pushimi dhe ka zgjedhur një destinacion luksoz.

Ajo po shijon pushimin në ishujt Maldive, mirëpo nuk ka treguar se kush po e shoqëron atje.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar disa fotografi atraktive në bikini.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra)

“Mona Lisa”, mbetet projekti i fundit muzikor nga Mimoza Shkodra në bashkëpunim me reperin Genc Prelvukaj./21Media

Lajmet Mimoza Shkodra shijon pushimet në Maldive >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!