Pacolli ndan bisedën me vëllëzërit Klitschko, tregon çka bisedoi me ta përpara se të niseshin në luftë

Pacolli, në emisionin “Infoklania”, në radio Klan Kosova FM, ka thënë se nuk është bërë pishman që si pronar i kompanisë “Mabetex”, para më shumë se 20 vjetësh e kishte renovuar Kremlinin.

Ai ka treguar gjithashtu, se dje ka biseduar me vëllezërit Klitschko në Ukrainë, të cilët i kanë thënë se e kanë lënë të gjithë veprimtarinë e tyre dhe i janë bashkuar luftës, në mbrojtje të këtij shteti që u sulmua nga Rusia.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!