Publikohet kënga “EX” nga Elvana dhe Bardhi

 

Këngëtarja Elvana Gjata dhe reperi Bardhi kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “EX”.

Kënga fillimisht u lansuar në platformën Spotify, ndërsa shumë shpejt pritet të publikohet në Youtube e shoqëruar me videoklip.

“Video muzikore vjen së shpejti”, ka treguar këngëtarja.

Bardhi e ka falënderuar Elvanën për këtë projekt, teksa e ka quajtur Diva e Shqiptarisë

“Faleminderit Diva e Shqiptarisë Elvana Gjata për këtë projekt kaq të vlefshëm dhe i punuar me zemër“, ka shkruar Bardhi në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhylidrizi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Lajmet Publikohet kënga “EX” nga Elvana dhe Bardhi >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!