Ukrainasi interpreton himnin kombëtar në mes të luftës (VIDEO)

Korrespondentja e Sky News në Moskë, Diana Magnay, ka shpërndarë një video të dikujt duke luajtur himnin kombëtar të Ukrainës gjatë përleshjeve në Sumy, në verilindje të Ukrainës.

Rrugët janë bosh dhe ka akull në rrugë ndërsa muzikanti luan këngën jashtë një rreshti ndërtesash.

Lajmet Ukrainasi interpreton himnin kombëtar në mes të luftës (VIDEO) >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!