“Lozonjare” publikohet me videoklip nga Anxhela Peristeri

Këngëtarja nga Shqipëria, Anxhela Peristeri, ka publikuar videoklipin e këngës “Lozonjare”.

Teksti dhe muzika është realizuar nga vet artistja, kurse për aranzhmentin u përkujdes Mario Bregu.

 

“Lozonjare” është pjesë e albumit të Anxhelës që titullohet “N’Tiranë”.

Albumi tani siç ka Anxhela ndodhet në të gjitha platformat muzikore digjitale.  “N’Tiranë”, “Jemi larg”, “Lajkat”, “Me ty do të dehem”, “Lozonjare” – janë këngët e albumit të ri./21Media

Lajmet “Lozonjare” publikohet me videoklip nga Anxhela Peristeri >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!