Korabi uron Xenin për ditëlindje: U kthefsh sa më shpejt në skenë

 

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Shkelzen Jetishi- Xeni, sot feston ditëlindjen.

Ai pranoi shumë urime nga miqtë e fansat e tij në rrjetet sociale. Ndërkaq një urim të veçantë mori nga djali i tij, i cili po ashtu është këngëtar, Korab Jetishi.

Korabi  përmes një postimi në Instagram i ka uruar të atit shëndet, por edhe rikthim sa më të shpejtë në skenë.

“Urime ditelindjen njeriut me te shtrenjte ne bote, te uroj fat shendet dhe kthim sa me te shpejte ne skene. Se bashku ne pret nje rrugetim i gjate! Edhe 100 tjera.”, shkroi ai në Instagram.

Kujtojmë se, Shkelzen Jetishi në janar të këtij viti ka njoftuar se ka anuluar të gjitha aktivitetet e tij muzikore për këtë vit dhe këtë e ka bërë për të pushuar dhe për të iu përkushutar familjes së tij./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Korab Jetishi (@korabjetishi)

Lajmet Korabi uron Xenin për ditëlindje: U kthefsh sa më shpejt në skenë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!