Dafina Zeqiri me projekt të ri muzikor, është bashkëpunim

 

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka finalizuar një projekt të ri muzikor që do të jetë në bashkëpunim me Endrit Mumajesin i njohur me emrin artistik Muma.

“Dashni”, titullohet kënga e re nga dyshja.

Në Instagram, këngëtarja ka zbuluar se ky projekt i ri do të publikohet më 7 mars.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

“Dashni”, nuk është bashkëpunimi i parë i tyre. Në qershor të vitit 2021, Dafina dhe Muma sollën në bashkëpunim këngën “Pa ty”./21Media

Lajmet Dafina Zeqiri me projekt të ri muzikor, është bashkëpunim >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!