Labi ka një mesazh për panikun që po bëhet për miell

Këngëtari, Labinot Tahiri iu është drejtuar qytetarëve me një mesazh që të mos shqetësohen për miell dhe për asgjë tjetër që ndodh në Kosovë.

Ai ka theksuar se fëmijët e tij nuk kanë për të pasur miell, nëse nuk kanë të gjithë.

”Po a e dini more njerëz që vend nuk lëm pa e gjurmuar që me i siguruar njeri tjetrit miell dhe gjithçka që ju duhet. Një gjë mos e harroni, Shqiptar jemi dhe ne jemi të lindur për ta ndihmuar njeri tjetrin. Sot, ndoshta pak jemi të përqarë politikisht, por në aspektin kombëtar e nacional jemi një trup dhe një mendje. Mos besoni shumë në dezinformata se kinse nuk ka mielll, miell ka me tona”, ka shkruar Labi.

Ky i fundit i porositi njerëzit që ta jetojnë jetën pa panikë, se Zoti nuk e lë anash kombin shqiptar./21Media

Lajmet Labi ka një mesazh për panikun që po bëhet për miell >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!