Enis Bytyqi publikoi këngën “Kthehu”

 

Këngëtari Enis Bytyqi ka publikuar sonte një projekt të ri muzikor.

“Kthehu”, titullohet kënga e re nga Enisi, e cila vjen e shoqëruar me videoklip.

Për tekstin dhe melodinë është përkujdesur vet këngëtari në bashkëpunim me Gesko-n.

Për anën vizuele, Enisi ka bashkëpunuar me Martin Flindt./21Media

Lajmet Enis Bytyqi publikoi këngën “Kthehu” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!